



| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 100 kHz |
| Type | LED Driver |
| Number of Outputs | 1 |
| Internal Switch | Yes |
Stock: 1863
Distributors
pcbx
Unit Price$0.26794
Ext.Price$0.26794
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.26794 | $0.26794 |
| 10 | $0.23593 | $2.35930 |
| 50 | $0.20774 | $10.38700 |
| 100 | $0.17724 | $17.72400 |
| 500 | $0.15122 | $75.61000 |
| 1000 | $0.14455 | $144.55000 |
| 3000 | $0.13818 | $414.54000 |
| 5000 | $0.12936 | $646.80000 |
